Naše služby


Vzhledem k tomu, že jízdní kola nejen prodáváme a servisujeme, ale také na nich sami jezdíme a závodíme, Vám můžeme nabídnout širokou škálu produktů a služeb podpořených vlastními zkušenostmi popř. řadou specializovaných školení.

My totiž máme kola rádi a stejný pocit chceme dopřát i Vám!

Servis

Vzhledem k dlouholeté praxi v oblasti servisování jízdních kol Vám můžeme nabídnout kompletní péči o Vaše dvoukolé miláčky.

Poskytujeme záruční a pozáruční servis kol, které u nás zakoupíte, ale nevyhýbáme se ani kolům, které jste zakoupili jinde.

Provádíme činnost od malých běžných oprav typu výměny duší, lanek a jednotlivých komponentů, přes centrování, seřizování řazení a brzd, až po generální opravy, kdy je nutné jednotlivé komponenty demontovat, rozebrat, vyčistit, nově promazat, zkompletovat a znovu seřídit.

Díky těmto činnostem dokážeme prodloužit životnost jednotlivých komponentů Vašeho kola a zajistit Vám bezproblémové užívání.

Veškeré opravy se snažíme dělat v co nejkratším čase (většinou 2-3 dny), protože "kolo má jezdit a ne viset na háku v servise" 

Prodej kol a doplňků

V naší prodejně Vám nabízíme kompletní sortiment zboží, který má souvislost s jízdou na kole.

Dostanete u nás jízdní kola horská, trekingová, silniční, městská, dětská apod. Dále Vám nabídneme širokou škálu doplňků jako například brašničky, osvětlení, computery, nářadí, blatníky, nosiče, lahve a další. Samozřejmostí je množství náhradních dílů (duše, pláště, lanka, bovdeny, dráty, brzdové špalíky a destičky, řetězy atd.).

Dále si u nás můžete pořídit oblečení na kolo na letní i zimní období, cyklistické tretry a přilby.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0